HEPSİ-SÜPER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEPSİ-SÜPER

HEPSİ-SUPER'E GİREN ÇIKAMAZ

AnasayfaAnasayfa  HEPSİ-SUPERHEPSİ-SUPER  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

TS SÖZLERİ

YazarMesaj
(...BÜŞRA_CK...)
ღ°•.♥.•°ღ £N $ÜP£R ÄÐMÍN ღ
ღ°•.♥.•°ღ £N $ÜP£R ÄÐMÍN ღ
(...BÜŞRA_CK...)

Kadın Mesaj Sayısı : 1513
Sitemiz nasıl? : BENİM SİTEM OLDUĞU İÇİN ÇOK GÜZEL :)
Grup hepsiden favorin? : CEMRE

TS SÖZLERİ Empty
MesajKonu: TS SÖZLERİ   TS SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 8:38 pm

Ölüm nereden gelirse gelsin cenazeme bordo mavi çiçek atılacaksa mezar taşıma Trabzonsporlu yazılacaksa ölüm hoş gelsin sefa gelsin

Sabahları okullarda aksamları disko barda bazı bazı karakolda
biz trabzon çocuklarıyız..

TENİM TOPRAK OLSADA RUHUM DAİMA TRABZONU SEVECEK BİZE ÖYLEBİR
KARŞILIK VERINKI KALBİM ·yalnız· AMA ·yalnız· TRABZONU SEVSIN

Ölümüne bir sevda bu
Duysun tüm dünya bunu
Ne Feneri ne Cimbomu
Sevdik biz TRABZONU
Ne zaman gelecek
Bu büyük hasretin sonu
Görelim seni Türkiyenin
Şampiyonuu

Trabzonlu doğduk öyle öleceğiz
Kimseden korkmuyoruz
Şampiyonluk bekledik 20 sene
Yinede bekliyoruz
Paralar pullar sizlerin olsun
Biz istemiyoruz
Ölene kadar bordo mavi
Başka bişey bilmiyoruz...

Haftalar boyu ben herzaman uykusuz kaldım

Bir sevgili gibi ben hep adını sayıkladım

Elimizde emanet kalplerimizde hep sen varsın

Trabzonspor sen benim biricik aşkımsın...

BU $EHIR SENLE YATIP KALKIYO YIRMI YILDIR SENDEN TEK $EY ISTIYO BORDOLA MAVI KEFENiM OLSUN TRABZONUM BU SENE $AMPIYON OLSUN

Satirlarla Dönerler Gör Beni Cimbomluya Fenerliye Sor Beni Stadlara Bastim Kanla Mührümü Bordo Mavi Kefen ile Göm Beni

YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN BILSEK KI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN A$KIMIZ HARBIDEN HEMDE DERINDEN ASLA VAZGECEMEYIZ TRABZONSPOR SENDEN

Haftalar boyu ben herzaman uykusuz kaldım Bir sevgili gibi ben hep adını sayıkladım Elimizde emanet kalplerimizde hep sen varsın Trabzonspor sen benim biricik aşkımsın...

Trabzonlu dogduk öyle ölecegiz Kimseden korkmuyoruz $ampiyonluk bekledik 20 sene Yinede bekliyoruz Paralar pullar sizlerin olsun Biz istemiyoruz Ölene kadar bordo mavi Ba$ka bişey bilmiyoruz...

>> Ölümüne bir sevda bu, Duysun tüm dünya bunu, Ne Fener\'i, ne Cimbom\'u Sevdik biz Trabzon\'u Ne zaman gelecek Bu büyük hasretliğin sonu Görelim seni Türkiye\'nin $ampiyonu

sana ne sarkilar ne siirler yeter,TRABZONSPOR´um ismin cihana bedel !!!! sana taraftarindan tek bir söz : UGRUNDA ÖLÜRÜZ, BUNU BIL YETER!!!

Ölüm nereden gelirse gelsin cenazeme bordo mavi çiçek atilacaksa mezar ta$ima Trabzonsporlu yazilacaksa ölüm ho$ gelsin sefa gelsin.

candan taraftariz biz, BORDO MAVi rengimiz.. Ne alex´i ne ailtonú, bizimkisi GÖKDENiZ..!!!!!!!

Ne manita ne araba, saci sari kendi kara, TRABZONSPOR´un krali YATTARA..!!!!!!!!!!!!!1
http://cemre-kemer-super.yetkinforum.com/

TS SÖZLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-