HEPSİ-SÜPER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEPSİ-SÜPER

HEPSİ-SUPER'E GİREN ÇIKAMAZ

AnasayfaAnasayfa  HEPSİ-SUPERHEPSİ-SUPER  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

mustafa sandal hepsi hakkında ağır konuştu.....

YazarMesaj
(...BÜŞRA_CK...)
ღ°•.♥.•°ღ £N $ÜP£R ÄÐMÍN ღ
(...BÜŞRA_CK...)

Kadın Mesaj Sayısı : 1513
Sitemiz nasıl? : BENİM SİTEM OLDUĞU İÇİN ÇOK GÜZEL :)
Grup hepsiden favorin? : CEMRE

mustafa sandal hepsi hakkında ağır konuştu..... Empty
MesajKonu: mustafa sandal hepsi hakkında ağır konuştu.....   mustafa sandal hepsi hakkında ağır konuştu..... Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 3:54 pm

aynen int. bulduğum haberi yazıyorum.Mustafa sandala grup hepsiye rakip geldi ne düşünüyorsunuz grup mp3 ve grup hepsi hakkında?

Grup hepsi ile bir kere festivalde sahne almıştım.Ama kanım onlara uyuşmadı.Grup mp3 ü rakibim olarak görüyorum.Grup hepsi ise asla rakibim olamaz.Bence onlar havalarıyla çok tuttu.Ama grup mp3 çok süper ve onlardan daha güzeller.Onlar genellikle kenan doğulu ile çıktılar.Şimdi bana açıkça söylesinler ben mi çok tutuluyorum yoksa kenan doğulu mu?Grup mp3 grup hepsiyi söndürdü.Yakında grup hepsinin hayranları bile grup mp3ü sevecekler.

Nefret ediyorum mustafa sandaldan.Bu haberden sonra sizde nefret edebilirsiniz...
http://cemre-kemer-super.yetkinforum.com/
Misafir
Misafir

MesajKonu: mustafa sandal hepsi hakkında ağır konuştu.....   mustafa sandal hepsi hakkında ağır konuştu..... Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 8:49 pm

sağol
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: mustafa sandal hepsi hakkında ağır konuştu.....   mustafa sandal hepsi hakkında ağır konuştu..... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 7:10 pm

[b]ben zaten hep nefret etmişimdir ondannn....
(...BÜŞRA_CK...)
(...BÜŞRA_CK...)

MesajKonu: Geri: mustafa sandal hepsi hakkında ağır konuştu.....   mustafa sandal hepsi hakkında ağır konuştu..... Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 1:10 pm

birşey değil canım bende nefret etmişimdir
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: mustafa sandal hepsi hakkında ağır konuştu.....   mustafa sandal hepsi hakkında ağır konuştu..... Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 8:13 pm

ya onun sevilcek bi yanı yokki anca böyle sinir etme yanı var daha güzellermiş hahaha gülimde araya gitmesin onlar hepsinin saçları kadar bile güzel deiller zaten hiç sevmiyordum şunu artık nefret ettim artık size birde sorum olcak biz asla mp3 ün hayranı olmicaz dimi?
(...BÜŞRA_CK...)
(...BÜŞRA_CK...)

MesajKonu: Geri: mustafa sandal hepsi hakkında ağır konuştu.....   mustafa sandal hepsi hakkında ağır konuştu..... Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 1:21 pm

tabikide hayırr duyduğuma göre mp 3 grubu dağılmışlar

mustafa sandal hepsi hakkında ağır konuştu.....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi-FaceBook