HEPSİ-SÜPER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEPSİ-SÜPER

HEPSİ-SUPER'E GİREN ÇIKAMAZ

AnasayfaAnasayfa  HEPSİ-SUPERHEPSİ-SUPER  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

cemre annesıyele rop.

2 posters
YazarMesaj
l-cemreji_gril_admin-l
Mega Mod
Mega Mod
l-cemreji_gril_admin-l

Kadın Mesaj Sayısı : 7
Sitemiz nasıl? : otedende ote
Grup hepsiden favorin? : cemre

cemre annesıyele rop. Empty
MesajKonu: cemre annesıyele rop.   cemre annesıyele rop. Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 9:13 pm

cemre-Şebnem
Menajerimiz annem ama hiç torpil geçmez
- Küçük kızınızın ünlü bir şarkıcı olması ne hissettiriyor?
Şebnem: Çok algılayabilecek durumda değilim. Çünkü o gelişimin içindeydim. Onlar için açılan kapıların fazlalaşması, onların hayallerine daha çabuk ulaşabilmeleri bizim için bir gösterge. Bayağı bir uğraşmışız. Çok küçücük yaşta istedikleri bir şeydi bu. Çok büyük bir hayaldi. Hayallerini gerçekleştirmiş olmaları beni çok mutlu ediyor.
- Siz çocukluğunuzu düşündüğünüzde ilk olarak aklınıza ne geliyor?
Cemre : Ben biraz yaramaz bir çocuktum. Ne yapacağım belli olmazdı. Aklımda hiç Hepsi kızı olmak yoktu! Zaten gruba en son ben katıldım. Kızlar daha çok annemle çalışıyorlardı ve onlar istekliydi bu konuda. 13 senelik arkadaşlarız. Bizde kalırdık. Bütün arkadaşlarımız hafta sonları sinemaya, tiyatroya giderlerdi. Biz evde şan çalışırdık.
- Anneniz grubun menajeri. Annenizle aynı zamanda iş arkadaşı olmak nasıl bir şey?
Cemre: Felaket bir şey! Annenizin okulda öğretmeniniz olduğunu düşünün. Arkadaşınız kopya çeker; “Sen niye kopya çektin” der. Siz kopya çekersiniz, direkt müdüre gönderir. Böyle bir şey aynen. Kızlara bir kızılıyorsa, bana beş kızılıyor her zaman. Torpilin ‘T’si bile yok! Her zaman için en çok tuttuğu adamlar diğer kızlardır. “Yasemin
senden çok memnunum.” “Eren zaten senin hiç sorunun yok.” “Cemre senin bu kadar tembel olduğunu bilseydim hayatta seninle çalışmazdım!” Bunlar dışında karşılıklı şımarık bir ilişkimiz var. Tam iki zıt karakteriz ve kameraya çekilecek kadar komiğiz.
- Fotoğraf çekiminde annenizin kucağına oturuyorsunuz? Küçük bir kız olma özlemi mi duyuyorsunuz?
Şebnem: Bu tamamen benim koyduğum bir kural. Cemre’nin bir de kız kardeşi var: Dila. Onlara büyürlerken şunu söyledim; “Yüz yaşına da gelseniz ya da nikah masanızda oturuyor da olsanız kucağıma gelmenizi istediğimde kucağıma geleceksiniz!”
- İleride anneniz gibi bir anne olur musunuz?
Şebnem: Benden daha kuralcı olur!
Cemre: Ben çok fazla kuralcı bir anne olurum diye tahmin ediyorum. Çok fazla planım var çocuğumla ilgili. Baskıcı bir anne olacağım kesin! Kardeşimin canına okuyorum mesela! Annemin izin verdiği şeye benden izin alamıyor. Ama o da bunu okuyunca şımarmasın! Çocuğumun iyi bir insan olmasını isterim ve konu ne olursa olsun verecek bir cevabı olsun! O yüzden de nasıl bir anne olurum Allah bilir!
http://hepsi-super.yetkinforum.com
cemoo
şeker yeni üye
şeker yeni üye
cemoo

Kadın Mesaj Sayısı : 60
Sitemiz nasıl? : mükemmel
Grup hepsiden favorin? : cemre

cemre annesıyele rop. Empty
MesajKonu: Geri: cemre annesıyele rop.   cemre annesıyele rop. Icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 11:05 pm

cok saol cnmm
http://encicisite123cemre.yetkinforum.com/forum.htm

cemre annesıyele rop.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ***....CEMRE....***
» CeMrE********